На Львівщині правоохоронці зупинили чоловіка з електродетонаторами

logo
134447_na_lvivwini_pravoohoronci_zupinili_cholov.png


22.09.2017, 12:49

электродетонаторы, ЧервоноградПрацівники Червоноградського відділу поліції 21 вересня, під час оперативного відпрацювання, по вулиці Гоголя у Червонограді виявили 52-річного місцевого мешканця, котрий мав з собою три пристрої, схожі на електродетонатори. Виявлені предмети правоохоронці вилучили та скерували на експертне дослідження. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Проводиться досудове розслідування.

Нагадуємо, до 6 жовтня на Львівщині проводиться операція “Зброя та вибухівка”, під час якої правоохоронці виявляють та вилучають зброю, набої, боєприпаси та вибухові речовини, що перебувають у нелегальному обігу. Проводяться відпрацювання та спеціальні рейди. Особи, котрі до 6 жовтня добровільно звернуться до працівників поліції та видадуть зброю чи боєприпаси, які вони зберігають без відповідних дозволів, будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

Работники Червоноградского отдела полиции 21 сентября, во время оперативной отработки по улице Гоголя в Червонограде обнаружили 52-летнего местного жителя, который имел с собой три устройства, похожие на электродетонатора. Обнаруженные предметы правоохранители изъяли и направили на экспертное исследование. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.263 (незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание – лишение свободы на срок от трех до семи лет. Проводится досудебное расследование.

Напоминаем, до 6 октября на Львовщине проводится операция “Оружие и взрывчатка”, во время которой правоохранители выявляют и изымают оружие, патроны, боеприпасы и взрывчатые вещества, находящиеся в нелегальном обороте. Проводятся отработки и специальные рейды. Лица, которые до 6 октября добровольно обратятся к работникам полиции и выдадут оружие или боеприпасы, которые они хранят без соответствующих разрешений, будут освобождены от уголовной ответственности.


Реклама

А поділитися?