На Львівщині продемонстрували прототип сміттєспалювального заводу

logo


У четверг, 6 липня, на території Вузлівської сільської ради на Львівщині провели експериментальне випробовування пристрою для утилізації твердих побутових відходів шляхом спалювання, – пише ТСН. 

Про це повідомляє Львівська обладміністрація.

Зокрема, йдеться про пічний пристрій з генератором піролізного газу.

З його роботою ознайомили голову Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютку, директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Наталію Хмиз, директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назара Романчука, голову Радехівської райдержадміністрації Тараса Калиту.

Автором та розробником цього прототипу є місцевий винахідник Анатолій Архипчук.

За роботою сміттєспалювальної установки присутні спостерігали на усіх етапах технологічного процесу горіння сміття.

Нагадаємо, мер Львова Андрій Садовий звернувся до Кабміну з вимогою оголосити в місті надзвичайну екологічну ситуацію через продовження “сміттєвої блокади”. Очільник міста стверджував, що спроби тимчасово вивозити відходи на інші полігони наштовхнулися на “системний та організований опір”, а директорам інших сміттєвих полігонів, куди побутові відходи хотіли відвозити тимчасово,  відчули тиск і погрози.

Згодом прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час селекторної наради з регіонами заявив, що уряд може виділити з держбюджету 50 млн грн для облаштування у Львові міського сміттєвого полігону.

Своєю чергою виконувач обов’язків  міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила про те, що наразі не бачить офіційних підстав для запровадження надзвичайної екологічної ситуації у Львові, однак визнає високий рівень бактерій. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...