​На Львівщині провели перегони на багі та квадроциклах

logo
127813_na_lvivwini_proveli_peregoni_na_bagi_ta_k.jpeg


Це був 4-ий етап чемпіонату України з кантрі-кросу. Його назвали “Лабіринт лева”.

Про це пише Zaxid.net, – передають “Львівські”.

Понад 50 екіпажів брали участь у етапі національних перегонів на квадроциклах та багі. Чемпіонат проходив на Львівщині, в селі Жирівка.

Ефектною частиною змагань були перегони саме на багі. Багі це компактні та легкі автомобілі, які є безпечнішими за квадроцикли.

Пілот багі Петро Лівшиц зазначив: «У багі є паски безпеки, при перевороті ти майже не страждаєш. Якщо не виставляєш руки, ноги, голову». А штурман Анастасія Майорова додала: «А ще тут є каркас. Це трохи безпечніший транспорт».

Організатори вдало вибрали трасу для спортсменів: тут були і круті повороти, трампліни, траплялись і рівні прямі ділянки. Організатори також зазначили, що трасу вибрали вигідно – глядачі могли бачити щонайменше 50% траси.

Учасникам доводилось здолати 10 кіл по 6,5 кілометра. Окрім суперників, вони долали ще додаткову перешкоду – пил. Курява здіймалась і просто ховала багі від очей глядачів.

Учасник змагань Володимир Драло розповів: «От ми останні два кола наздогнали попередню машину, але наблизитися було просто нереально. Їдеш зі швидкістю попередньої машини, виходить. Найскладніше, що тут є – багато пилюки».

“Львівські” зазначають, що в подальшому проведуть ще 3 етапи національних змагань із кантрі-кросу.


Реклама

А поділитися?