На Львівщині проживає майже 10 тисяч рецидивістів

logo
119627_na_lvivwini_prozhivae_majzhe_10_tisjach_r.jpeg


10.08.2017, 13:59

рецидивисты, статистикаНа Львівщині проживає близько 8 тисяч рецидивістів, які скоїли 2-3 і більше злочинів. Про це повідомив начальник ГУ Нацполіції у Львівській області Валерій Середа в інтерв’ю “Дивись. Інфо”.

За його словами, на сьогодні у Львівській області стоять на обліку близько 8 тисяч тих, кто скоїв вже 2-3 і більше злочинів. Серед них біля 500 – прибулі з інших регіонів.

“А про яких ми ще не знаємо! А це люди, які ніколи вже реально не виправлять свою поведінку, а будуть далі займатися протиправною діяльністю, – зазначив очільник поліції.

Окрім того, за його даними, приїжджають так звані “гастролери”.

“Нами за півроку викрито 8 груп, як я називаю, “етнічних груп”: грузинів, азербайджанців, які приїхали до нас “на гастролі”, які приїхали не лише з України, а з інших країн СНД. Ми з ними боремося, на сьогодні ми вже маємо можливості це робити, бо внесені зміни до законодавства з цього року, наші оперативні підрозділи мають можливість займатись такою діяльністю”, – підкреслив Валерій Середа.

На Львовщине проживает около 8000 рецидивистов, совершивших 2-3 и более преступлений. Об этом сообщил начальник ГУ Нацполиции во Львовской области Валерий Середа в интервью “Дивись. Інфо”.

По его словам, на сегодня во Львовской области стоят на учете около 8000 тех, кто совершил уже 2-3 и более преступлений. Среди них около 500 – прибывшие из других регионов.

“А о которых мы еще не знаем, и вот люди, которые никогда уже реально не исправят свое поведение, а будут дальше заниматься противоправной деятельностью, – отметил глава полиции.

Кроме того, по его данным, приезжают так называемые “гастролеры”.

“Нами за полгода раскрыто 8 групп, как я называю, этнических групп”: грузин, азербайджанцев, приехавших к нам “на гастроли”, которые приехали не только из Украины, но и из других стран СНГ. Мы с ними боремся, сегодня мы уже имеем возможности это делать, потому что внесены изменения в законодательство с этого года, наши оперативные подразделения имеют возможность заниматься такой деятельностью”, – подчеркнул Валерий Середа.


Реклама

А поділитися?