На Львівщині радехівська дитяча музична школа ім. Ігоря Білозора відзначила 50-річчя(+фото)

logo
90705_na_lvivwini_radehivska_ditjacha_muzichna_.jpeg


Нещодавно своє 50-річчя відсвяткувала Радехівська дитяча музична школа ім. Ігоря Білозора, у якій навчався видатний композитор.

Участь в урочистостях взяли заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, голова Радехівської районної державної адміністрації Тарас Калита, голова Радехівської районної ради Марія Климочко, міський голова Радехова Степан Коханчук, громадськість, ВІА “ВАТРА” складу 80-х років, Олег Кульчицький та інші.

У межах святкування відбувся святковий концерт, до меморіальної дошки Народного артиста України Ігоря Білозора поклали квіти.

Захід завершився піснею «Пшеничне перевесло» у виконанні ВІА “ВАТРА”.

Довідка

Ігор Йосипович Білозір народився 24 березня 1955 року у місті Радехів Львівської області. Помер у лікарні 28 травня 2000 року після побиття 8 травня у кав’ярні “Цісарська кава”, що на проспекті Шевченка у Львові. Інцидент у кав’ярні виник після того, як митець зробив зауваження групі відвідувачів, що співали російський “блатняк”. Похований у Львові на Личаківському цвинтарі (поле № 2).

Український композитор, естрадний співак, народний артист України. Автор пісень “Пшеничне перевесло”, “Мамина світлиця”, “Весільний марш”, “Ніби вчора, моя мамо”, “Коханий”, “Голубий сніг”, “Лицарі” та ін.

Від 1977 року – керівник ВІА “Ритми Карпат” Львівського автобусного заводу, від 1979 – художній керівник і соліст ВІА “Ватра” Львівської обласної філармонії.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...