На Львівщині реконструюють школу та добудують критий басейн за 8,3 мільйони гривень

logo
140024_na_lvivwini_rekonstrujujut_shkolu_ta_dobu.jpeg


51561465Відділ освіти Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області 4 жовтня підписав договір з ТОВ «Вельт капітал» вартістю 8,35 млн грн на реконструкцію Добротвірської загально-освітньої школи з добудовою критого басейну. Про це стало відомо з системи Prozorro, пишуть Наші гроші.

За отримані кошти переможець зобов’язується провести демонтаж та встановити нові вікна та двері, укріпити фундамент, замінити рубероїдне покриття даху та побудувати басейн, площа якого не вказана. Роботи в школі на вул. Івана Франка, 30 в Добротворі планують завершити до кінця 2018 року.

Участь у торгах брало всього дві компанії: ПП «Арагас» і ТОВ «Вельт капітал». Пропозиція першої фірми була майже на 100 тис. грн дешевшою, але її відхилили, оскільки надані підприємством договори про аналогічний досвід не відповідали предмету закупівлі, а також учасник не вказав повну інформацію про освіту та кваліфікацію працівників.

Згідно з договірною ціною, витрати на заробітню плату працівникам ТОВ «Вельт Капітал» становитимуть 1,01 млн грн, прибуток закладено на рівні 138 тис. грн, що становить 12% та 1,6% відповідно.

Львівське ПП «Арагас» належить мешканці Трускавця Ярині Газді. ТОВ «Вельт капітал» зареєстроване півтора роки тому у Городку, а кінцевим бенефіціарним власников фірми є Тетяна Павленко.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...