На Львівщині шершні закусали до смерті чоловіка

logo
25256_na_lvivwini_shershni_zakusali_do_smerti_c.jpeg


Господар намагався знищити гніздо комах, але ті йому помстилися.

На Львівщині від укусів шершнів помер 57-річний чоловік. До фатальних наслідків призвела спроба господаря вигнати комах із подвір’я, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чоловік став поливати гніздо надокучливих комах водою, а розлючені шершні накинулися на нього та покусали. Потерпілий устиг добігти до хати і розповісти рідним, що сталося. “Поки мати підійшла, він уже упав у хаті, тиск упав і вже майже не дихав”, – розповів син Юрій Романчук. Рідні викликали швидку, але допомоги чоловік не дочекався. Він помер від анафілактичного шоку і зупинки серця. “Укус шершнів був у голову, і це пришвидшило смерть потерпілого”, – каже фельдшер медичної служби Мирослав Куць.

ТСН. 19:30
Вчора, 20:31

Спроба вигнати комах із подвір’я стала фатальною. Вони налетіли на людину та покусали голову. Потерпілий прожив лише кілька хвилин і помер іще до приїзду “швидкої”.

Бджолярі зі стажем попереджають, що навіть один укус шершня може бути смертельним. Отруту комахи вони порівнюють зі зміїною та кажуть, що без оперативної сторонньої допомоги постраждала людина матиме дуже великі проблеми. Біологи пояснюють, що шершні кусають лише тоді, коли розцінюють поведінку людини як напад – і змушені захищатися. Фахівці ж радять: щоби позбутися шершнів, треба лити на них кріп. І бажано робити це вночі, коли комахи погано бачать. А ще краще – доручити цю справу спеціалістам і не ризикувати власним життям.

Минулого місцяця на Черкащині шершні закусали до смерті лісоруба. Чоловікові був 31 рік.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька


Реклама

А поділитися?