На Львівщині шестеро осіб отруїлося грибами: їх стан вкрай важкий

logo
139994_na_lvivwini_shestero_osib_otrujilosja_gri.jpeg


Серед отруєних грибами – ціла родина з РадеховаУ Львівській області шестеро людей отруїлися грибами, їх стан вкрай важкий. Про це повідомляє Zaxid.net. Серед отруєних грибами – ціла родина з Радехова: батько, мати і син-підліток, а також їх сусідка, яка разом з цією сім’єю їла гриби. Всі вони, за винятком підлітка, доставлені в реанімацію Львівської обласної клінічної лікарні. 15-річного

Постраждалі ймовірно отруїлися блідою поганкою

Постраждалі ймовірно отруїлися блідою поганкою

У Львівській області шестеро людей отруїлися грибами, їх стан вкрай важкий.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Серед отруєних грибами – ціла родина з Радехова: батько, мати і син-підліток, а також їх сусідка, яка разом з цією сім’єю їла гриби. Всі вони, за винятком підлітка, доставлені в реанімацію Львівської обласної клінічної лікарні.

15-річного хлопця госпіталізували в реанімацію Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Також серед постраждалих ще один житель Радехова і житель Жидачівського району, які також отруїлися грибами, але споживали їх окремо.

У всіх стан вкрай важкий.

Відзначається, що постраждалі ймовірно отруїлися блідою поганкою.

12 вересня повідомлялося, що за минулу добу в столиці госпіталізовано шість осіб, які отруїлись грибами. 

«Кожного року медики наголошують на тому, що отруєння грибами може бути смертельно небезпечним. І попри це далеко не всі любителі «тихого полювання» дотримуються основних правил збирання та вживання цього продукту», – зауважив директор Департаменту охорони здоров’я Дмитро Турчак.

Головне, що турбує лікарів це те, що людина яка отруїлася, часто займається самолікуванням і втрачає дорогоцінний час, такий важливий для одужання.

«Важливо запам’ятати основні ознаки грибного отруєння: нудота, блювота, біль у животі, розлад шлунку, підвищення температури тіла. При вживанні деяких видів грибів (червоних мухоморів, волокониць), які вражають нервову систему, можуть з’явитися галюцинації, розлад або втрата свідомості, порушення дихання та серцевої діяльності», – зазначив Турчак.


Реклама

А поділитися?