На Львівщині стартував конкурс екопроектів

logo
na_lvivwini_startuvav_konkurs_ekoproektiv.jpg


Заявки на конкурс «Краща громадська екологічна ініціатива» можна подавати до 29 липня

Як інформують на сайті департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, метою конкурсу є впровадження інноваційних підходів до реалізації екологічної політики на території регіону, визначених Стратегією розвитку Львівської області до 2020 року, шляхом залучення людських і матеріальних ресурсів інститутів громадянського суспільства.

Пріоритети конкурсу відповідають пріоритетам Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року в галузі охорона довкілля.

Заходи екопроектів відповідають Постанові Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належить до природоохоронних заходів».

Галузеві напрямки конкурсу:

1. Запровадження європейських стандартів у поводженні з відходами2. Зменшення забруднення повітряного басейну та поліпшення стану водних об’єктів3. Розвиток мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду4. Виховання екологічної свідомості населення

Учасники конкурсу: громадські організації (за винятком релігійних і політичних партій), природоохоронні та еколого-освітні установи, сільські, селищні ради, а також ради об’єднаних територіальних громад, міські ради.Кінцевий термін подачі проектів на участь у конкурсі: 29 липня 2016 року, о 18:00.

Межі фінансування: максимальний розмір гранту – 50 тис. грн.

Проекти, які передбачають фінансування третіх сторін, отримають додаткові переваги під час розгляду на конкурсній комісії.

Критерії відбору проектів конкурсною комісією:

1. Актуальність запропонованого проекту для Львівщини.2. Доцільність реалізації проекту з огляду на затрачені ресурси.3. Інноваційність.4. Довготривалий ефект.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

1. Аплікаційна форму встановленого зразка (aplikforma).2. Для громадських організацій:– копію свідоцтва про державну реєстрацію;– копію статуту;– копію документа, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.3. Для природоохоронних та еколого-освітніх установ:– копію виписки з державного реєстру юридичних осіб;– копію статуту.4. Для органів місцевого самоврядування:– рішення органу місцевого самоврядування про участь у проекті;– персональний склад учасників реалізації проекту із зазначенням прізвища, імені, по батькові, року народження та місця проживання.5. Електронну версію проекту з додатками (диск, флеш-пам’ять).6. Інформацію про партнерів екопроекту (копії договорів про партнерство…)7. Документи, що підтверджують співфінансування екопроекту з боку Апліканта та партнерських організацій (гарантійні листи, договори…).8. Документи, що обґрунтовують видатки в рамках екопроекту (локальні кошториси, розрахунки тощо).9. Три фотознімки об’єкта.

Документи на участь у конкурсі необхідно подавати у департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації (79026 м. Львів, вул. Стрийська, 98) до 29 липня 2016 року, о 17:00.Електронну копію аплікаційної форми з додатками необхідно надіслати на e-mail: envir@loda.gov.ua з написом у темі «Конкурс екопроектів».

Із запитаннями щодо конкурсу просимо звертатися у відділ економіки природокористування (79026 м. Львів, вул. Стрийська, 98, каб. № 307, тел. 238-73-99, e-mail: lodaeko@gmail.com).

Кінцевий термін подачі проектів на участь у конкурсі: 29 липня 2016 року, о 17:00.

Із Положенням про конкурс проектів «Краща громадська ініціатива» можна ознайомитися тут: polozhennya

Loading…

lito1

Статті пов’язані мітками

Loading…


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...