На Львівщині суд довів, що затримання депутата-активіста було абсурдним і безпідставним

logo
129828_na_lvivwini_sud_doviv_wo_zatrimannja_depu.jpeg


Сьогодні, 11:24

На Львівщині суд довів, що затримання депутата-активіста було абсурдним і безпідставним

Затримання представниками поліції депутата Винниківської міської ради, активіста Володимира Почаєвця у квітні цього року було безпідставним. Справу щодо адміністративного правопорушення проти нього закрито.

Таке рішення виніс Апеляційний суд Львівської області. Про це Володимр Почаєвець повідомив кореспонденту Lvivnews.com.ua

«Перевіривши матеріали справи та доводи, наведені захисником в апеляційній скарзі, факт вчинення Почаєвцем В.Ю. адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КуаАП на підставі вагомих, чітких та узгоджених між собою доказів не знайшов свого підтвердження при апеляційному розгляді справи», – йдеться у рішенні суду.

За словами Володимира Почаєвця, він не сумнівався, що його невитуватість вдасться довести, адже його затримання начебто «за кермування у нетверезому стані» від самого початку було сфабрикованим. А методи самого затримання взагалі не витримують жодної критики.

«Суд довів, що я не вчинив жодних протиправних дій. Та у цій ситуації мені дуже прикро констатувати, що ми так і не змогли повністю очистити правоохоронну систему від корупції і гнилі. Руками правоохоронців і надалі намагаються проводити політичні розборки. А в тому, що справу проти мене «замовили» – чи колишня влада Винник, чи нинішня – через мою позицію і роботу як депутати, активіста, сумнівів нема», – прокоментував Почаєвець.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...