На Львівщині судитимуть кардіолога, який не зміг діагностувати інфаркт

logo
122622_na_lvivwini_suditimut_kardiologa_jakij_ne.jpeg


19.08.2017, 12:07

суд, кардиолог, инфаркт, не распозналНа Львівщині судитимуть кардіолога, який не зміг діагностувати інфаркт міокарду, і пацієнт помер. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуального керівництва Червоноградської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду кримінальне провадження щодо лікаря-кардіолога однієї із районних лікарень Львівщини. Медика підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.140 КК України (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого). Медичному працівнику загрожує до 2 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що у січні 2015 року, 54-річний місцевий мешканець з перенесеним раніше інфарктом міокарда доставлений у лікарню, та попри наявні симптоми рецидиву хвороби медик не зміг її діагностувати. Пацієнту було призначено неналежне лікування, яке призвело до різкого погіршення стану його здоров’я. Дорогою до лікувального закладу м. Львова чоловік помер.

Також на Львівщині судитимуть сім акушерів-гінекологів. 

На Львовщине будут судить кардиолога, который не смог диагностировать инфаркт миокарда, и пациент умер. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Червоноградской местной прокуратуры завершено досудебное расследование и направлено в суд уголовное производство в отношении врача-кардиолога одной из районных больниц Львовщины. Медика подозревают в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст.140 УК Украины (ненадлежащее исполнение медицинским работником своих профессиональных обязанностей вследствие небрежного к ним отношения, повлекшее тяжкие последствия для больного). Медработнику грозит до 2 лет лишения свободы.

Напомним, что в январе 2015 года, 54-летний местный житель с перенесенным ранее инфарктом миокарда доставлен в больницу, и несмотря на имеющиеся симптомы рецидива болезни медик не смог ее диагностировать. Пациенту было назначено ненадлежащее лечение, которое привело к резкому ухудшению состояния его здоровья. По дороге в лечебное учреждение Львова мужчина скончался.

Также на Львовщине будут судить семь акушеров-гинекологов. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...