На Львівщині судитимуть шахрая, який обдурив понад півсотні людей

logo
108960_na_lvivwini_suditimut_shahraja_jakij_obdu.jpeg


5555b16f14615За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №2 до Залізничного районного суду міста Львова скеровано кримінальне провадження відносно жителя міста Львова за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).

За інформацією прес-служби обласної прокуратури, чоловік у 2015 році створив сторінку в одній із соціальних мереж під вигаданими анкетними даними та розмістив оголошення про продаж взуття, якого в наявності не мав.

Відтак, з вересня 2016 по квітень 2017 року шахраю вдалось ввести в оману 71 потерпілого, які в якості часткової передплати за купівлю неіснуючого товару переказали, на попередньо наданий ним банківський рахунок, особисті кошти на загальну суму понад 54 тис гривень.

Після заволодіння, шляхом обману, грошовими коштами, зловмисник на контакт із потерпілими не виходив, а гроші витрачав на власні потреби.

За вчинення вказаного злочину йому загрожує покарання до 8 років позбавлення волі та ще доведеться відшкодовувати потерпілим завдану їм шкоду.

А поділитися?Вам має сподобатись...