На Львівщині триває місячник добровільної здачі зброї

logo
na_lvivwini_trivae_misjachnik_dobrovilnoji_zdachi_zbroji.jpg


У липні правоохоронці у Львові та області проводять другий етап місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, спецзасобів та вибухових матеріалів.

Від початку місяця мешканці Львова та області здали в ограни внутрішніх справ 44 одиниці зброї. З них:

– Нарізної армійських взірців – 21 од.;

– Мисливської гладкоствольної – 23 од., у тому числі зареєстрованої – 18 од.;

– Спеціальних засобів – 14 од.;

– Газових пістолетів, револьверів – 11 од.;

– Пристроїв травматичної дії – 3 од., усі зареєстровані.

«Хочу ще раз нагадати усім мешканцям, котрі мають у своєму розпорядженні незареєстровану мисливську зброю – якщо ви добровільно здасте її у органи внутрішніх справ, ви уникнете відповідальності за її незаконне зберігання, а також отримаєте можливість зареєструвати цю зброю та користуватись нею на законних підставах. Є різні випадки – інколи власники зброї помирають і спадкоємці приносять рушниці, які були зареєстровані на них, або інші випадки – ми розглядаємо усі заяви і якщо люди виявляють бажання зареєструвати таку зброю на своє ім’я, ми йдемо назустріч», – розповів начальник дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Віктор Катерина.

Нагадаємо, другий етап місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, спецзасобів та вибухових матеріалів на Львівщині триватиме до кінця липня, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Loading…

lito1

Loading…


Реклама

А поділитися?