На Львівщині тривають польові навчання майбутніх артрозвідників

logo
106778_na_lvivwini_trivajut_polovi_navchannja_ma.jpeg


Вже другий тиждень майбутні офіцери-артилерійські розвідники відточують свої професійні навички під час занять на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі Національна академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

«Якщо для молодших курсів, це переважно напружені години фахової підготовки, то для їхніх старших товаришів вона поєднується також із виконанням обов’язків командирів взводів та батарей», – наголошують у Академії.

Нещодавно курсанти спеціалізації «Комплекси, прилади та пристрої артилерійської розвідки» провели цілий комплекс практичних занять. На початку в його ході було проведено контрольне заняття, а згодом — здійснено марш до району зосередження, де майбутні офіцери під час тактико-спеціального навчання відпрацьовували дії батареї управління та артилерійської розвідки у наступальному бою.

За словами начальника кафедри комплексів та приладів артилерійської розвідки підполковника Сергія Соколовського, ці заняття дозволили практично відпрацювати всі етапи роботи артрозвідників з урахуванням найсучаснішого досвіду, здобутого у зоні проведення антитерористичної операції, а також злагодити підрозділи батареї управління та артилерійської розвідки, які формуються з курсантів від другого до випускного курсів.

Фото: Академія


Реклама

А поділитися?