На Львівщині у Добротворі троє осіб з числа сиріт отримали власне помешкання(+фото)

logo
115664_na_lvivwini_u_dobrotvori_troe_osib_z_chis.jpeg


Учора, 26 липня, у смт. Добротвір Кам’янка-Бузького району, вручили право власності та ключі на трьохкімнатну квартиру двом сестрам та братові, особам з числа дітей-сиріт. Вищезгадані особи донедавна були вихованцями прийомної сім’ї, яка функціонувала на території району.

Кошти виділили з обласного та районного бюджетів – 343,0 тис гривень та 228,0 тис гривень відповідно. Загальна вартість квартири –572,0 тис гривень.

На заході були присутніми заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, голова бюджетної комісії обласної ради Олег Домчак, голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

У вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук зазначила, що головне завдання дорослих — захистити права дітей-сиріт та повернути їм віру в добро і справедливість. Адже, найкращий спосіб зробити дитину хорошою — це зробити її щасливою. А шня подія – майбутнє історії нашої країни.

Зазначимо, упродовж 2013-2017 року в межах Програми у Кам’янка-Бузькому районі придбали житло для 10 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?