На Львівщині у ЛОДА презентують промоційний проект “Ліга вихідного дня”(+фото)

logo
33024_na_lvivwini_u_loda_prezentujut_promocijni.jpeg


У четвер, 20 жовтня, у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації презентують проект “Ліга вихідного дня”. Учасники проекту розкажуть про втілення та програму цього промоційного щотижневого проекту-фестивалю, реалізація якого розпочнеться 22-23 жовтня у Моршині. Про це повідомив начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Роман Теребенець.

“Метою проекту є створення атмосфери привабливості відпочинку у м. Моршин, залучення максимальної кількості туристів, – зазначив Роман Теребенець. – А сам захід стане чудовою нагодою познайомити туристів з красою та привітністю курорту та дізнатись про можливості цікавого відпочинку у природному ландшафті міста і його санітарно-лікувальними закладами”.

За його словами, під час презентації розкажуть про те, що відбуватимуться у рамках реалізації проекту у Моршині. Зокрема, про виступи кращих колективів регіону в амфітеатрі, на центральній площі та інших локаціях, змагання з різних видів спорту, фестиваль вуличних музикантів, конкурси для дітей, арт-майданчики, середньовічне дійство, презентацію традицій прикарпатської кухні тощо.

Зазначимо, проект створили за ініціативи агенції регіонального розвитку “Перспектива Стрийщини” спільно з виконкомом Моршинської міської ради, яка розробила програму “Курортний альянс. Ефективні механізми розвитку території”.

Захід відбудеться за сприяння управління туризму і курортів ЛОДА.

Початок о 14:00 год у приміщенні Львівської ОДА, каб. 412.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...