На Львівщині у Стоянові Радехівського району провели мистецький вікенд для дітей(+фото)

logo
37738_na_lvivwini_u_stojanovi_radehivskogo_rajo.jpeg


У неділю, 6 листопада, у селі Стоянів Радехівського району в рамках програми мистецького таборування для дітей та молоді відбулась чергова акція “Мистецький вікенд”. Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

На гостей свята чекала насичена концертна програма за участі місцевих аматорських та районних колективів, ансамблів танців і музики, окрім того, на сцені вперше дебютував місцевий аматорський молодіжний театр з виставою “Коза-дереза” на сучасний лад.

Дітям провели хореографічний майстер-клас від балету “Життя”, вони також навчились виготовляти вироби з свічок, ознайомились із технікою виготовлення тваринок з кульок та випробували себе у ролі шеф-кухаря. Святковий настрій на весь день діткам забезпечив художник-чарівник із аква-гриму та татуювання хною, також кожен гість виготовив маленькі сувеніри для своїх рідних, близьких, друзів.

Окрім того, гості свята мали можливість ознайомитись з експозицією виробів місцевих майстрів та виставкою книжок Радехівського краю.

На заході були присутні організатори свята, зокрема представники департаменту з питань культури, національностей та релігій, БО “Львівська освітня фундація”, БО “Фундація духовного відродження”, керівники відділу культури, охорони культурної спадщини та туризму Радехівської РДА.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...