На Львівщині вантажівка розчавила водія під час ремонту

logo
141514_na_lvivwini_vantazhivka_rozchavila_vodija.jpeg


13.10.2017, 11:54

грузовик, раздавил, водителяУ Стрию вантажівка наїхала на водія, який її ремонтував. Від отриманих травм чоловік помер на місці події. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Стрийський відділ поліції 12 жовтня надійшло повідомлення з районної лікарні про те, що на території пункту прийому металобрухту сталася дорожньо-транспортна пригода. Як попередньо встановили правоохоронці, 49-річний місцевий мешканець ремонтував автомобіль МАЗ. Під час виконання робіт вантажівка з невідомих причин покотилася і вчинила наїзд на чоловіка. Травми, заподіяні йому, виявилися несумісні із життям.

Зараз з’ясовуються обставини події, призначено експертизи.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Скоєння цього правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

В Стрые грузовик наехал на водителя, который его ремонтировал. От полученных травм мужчина скончался на месте происшествия. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Стрыйский отдел полиции 12 октября поступило сообщение из районной больницы о том, что на территории пункта приема металлолома произошло дорожно-транспортное происшествие. Как предварительно установили правоохранители, 49-летний местный житель ремонтировал автомобиль МАЗ. Во время выполнения работ грузовик по неизвестным причинам покатился и наехал на мужчину. Травмы, причиненные ему, оказались несовместимы с жизнью.

Сейчас выясняются обстоятельства происшествия, назначены экспертизы.

По факту открыто уголовное производство по ч.2 ст.286 Уголовного кодекса Украины (нарушение правил безопасности дорожного движения или эксплуатации транспорта лицами, управляющими транспортными средствами). Совершение данного правонарушения наказывается лишением свободы на срок от трех до восьми лет с лишением права управлять транспортными средствами на срок до трех лет или без такового.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...