На Львівщині відбулись обласні змагання з рибальства

понеділок
11 липня, 2016
17:04

9-10 липня у селі Верещиця Яворівського району відбулися обласні змагання з оздоровчого туризму та спортивного рибальства, повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

Захід, приурочений до Дня рибаки, провів Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Загалом у змаганнях взяли участь 6 команд: 2 команди з Пустомитівського та по одній з Яворівського та Стрийського районів, а також команди зі Стрия та Львова.

Серед кращих команд зі спортивного рибальства виявилися:

І місце – м. Львів

ІІ місце – Яворівський район

ІІІ місце – м. Стрий.

В особистій першості перемогли представники обласного центру міста Львова: Василь Коценко – перше місце, Олексій Лебедко здобув друге місце і третю позицію посів Сергій Лебедко.

Усі переможці й призери були відзначені кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру «Спорт для всіх».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.