На Львівщині відбувається черговий саботаж лісників

logo
79609_na_lvivwini_vidbuvaetsja_chergovij_sabota.jpeg


На Львівщині відбувається черговий саботаж лісників

Представники злочинної і терористичної щодо довкілля організації «Галсільліс» свідомо затягують час, щоби украсти якнайбільше лісу.

Про це кореспонденту Lvivnews заявив координатор Львівської обласної організації ВОЛЯ Василь Курій.

«Усі зустрічі, круглі столи, конференції щодо вирубок лісу – не що інше як замилювання ока, спроба приспати пильність, ввірватися в наш ліс і вкрасти що вдасться. У них постійна відповідь: то не ми, то підприємці, то попередники і популісти», – заявив Курій.

Півроку тому звільнили попереднього керівника обласного «Галсільлісу», до роботи приступив інший. Однак нічого не змінилося. У Старосамбірському «Галсільлісі» уже два роки немає керівника і його далі не призначають. Виконувач обов’язків Дмитро Єдинак замовляє у місцевій пресі статті, де називає активістів популістами.

Ліс продовжують вирізати із грубими порушеннями Лісового кодексу, законів України, рішень Львівської обласної та Старосамбірської районної рад.

«Усі факти порушення ми зібрали і подали керівнику обласного «Галсільліс» Володимиру Мельнику, заступнику голови Львівської обласної ради Володимиру Гірняку. Жодного дієвого рішення, щоб зупинити злочини, – продовжує Курій. – Більше того, підприємці району, яких крім активістів, ніхто не контролює і не карає, мені запропонували кошти. За те, щоб я «закривав очі на рубку» в моєму селі. Один повідомив також, що з усіма іншими вони уже домовилися. Підприємці з Волосянки, Старого Самбора і Стрілок підтвердили, що їм уже обіцяно ці рубки – за винагороду, крім основної плати за кубатуру. Поведінка підприємців вказує на те, що вони отримують благословення влади. Перевертні в кабінетах, співаючи оди про втілення державних програм, ремонти доріг, світле майбутнє – крадуть його в нас».

Зараз у Старосамбірському районі доконується з грубими порушеннями десяток рубок, ніби-то за минулорічними дозволами.

«Осліплені наживою, чорні лісоруби погрожують активістам – «активістами», майданівцям –«майданівцями», АТОшникам – людьми з шевронами. Пізнавши фальш і брехню чиновників, зупиняю будь-які переговори з тими, хто загрожує національній глобальній безпеці! Виходжу з робочої групи при Міністерстві Аграрної політики, круглих столів і робочих груп в Львівській облраді і райрадах», – заявив Курій.


Реклама

А поділитися?