На Львівщині відкрили сучасну лінію обробки деревини

logo
131687_na_lvivwini_vidkrili_suchasnu_liniju_obro.jpeg


На Львівщині відкрили сучасну лінію обробки деревини

Відбулося урочисте відкриття та освячення сучасного європейського обладнання для обробки деревини на підприємстві ДП “Буський лісгосп” у селищі Красне, що на Львівщині.

Про це повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua.

Привітати з відкриттям лінії керівника і працівників підприємства завітав: голова Львівської ОДА Олег Синютка, обласні депутати, місцеві керівники органів влади, ділові партнери держпідприємства, журналісти. Посадовці у своїх виступах побажали підприємству процвітання та розвитку, а працівникам безпечних умов праці.

Після цього поважні гості разом з районним керівництвом спільно перерізали символічну стрічку, а настоятель місцевого храму освятив лінію деревообробки та працівників підприємства.

В.о. керівника «Буського лісгоспу” Микола Яворський провів екскурсію по виробничому цеху, розповів та показав усім охочим новітнє обладнання та його можливості: способи та особливості переробки деревини. Керівник лісгоспу також продемострував роботу станка для коління дров та деревоподрібнюючої машини. Микола Яворський зазначив, що на сьогодні така лінія працює практично у безвідходному режимі. Переробляється все, від тирси і до щепи (залишки від обрізки основного матеріалу).

За словами очільника Буського лісгоспу, дана сучасна древообробна лінія здатна переробити до 70 метрів кубічних лісодеревини за 1 зміну. Її вартість становить 4 млн гривень, а термін окупності – до 3-х років. Процес повністю механізований і потребує мінімум людського втручання . Зараз на лінії працює 12 людей, які задіяні в основному на сортуванні та складуванні готової продукції. Після обробки кругляка хвойних порід виходить пиломатеріал, який відправляють на експорт, відходи лісопилення перебляються на щепу, яку закуповують вітчизняні меблеві підприємства, тирсу купляють підприємства із виготовлення паливних палетів. На збут продукції уже підписані контракти.

Така ж лінія переробки вже працює декілька років у сусідньому Бродівському лісгоспі та у Сколівському лісгоспі і ще на двох приватних підприємствах Львівщини. Буський лісгосп став п’ятим виробником у Львівській області, який задіяв сучасне європейське обладнання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.


Реклама

А поділитися?