На Львівщині відновили роботу веловагонів

logo
101864_na_lvivwini_vidnovili_robotu_velovagoniv.jpeg


У регіональних поїздах №827/828 сполученням Львів – Мукачево та №829/830 Львів – Ужгород на літній сезон запровадили спеціалізовані вагони для перевезення велосипедів. Про це повідомили в управлінні туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.

«Найважливішим є те, щоб туристи були задоволені. Гірські території стали, ще більш доступнішими для любителів велопрогулянок. Тепер велосипедистам буде зручно та комфортно разом зі своїми двоколісними друзями подорожувати до того місця, де вони хочуть активно відпочити», – зазначила начальниця управління туризму та курортів ЛОДА Наталя Табака.

За інформацією «Львівської залізниці», у згадуваних поїздах спеціальні кріплення для перевезення велосипедів встановлені у вагонах №1 та №8. Для пасажирів у цих вагонах відведені місця з 1 до 88, та 18 місць для велосипедів.

Пасажири, які подорожують із велосипедами, купуючи квитки у касах мають вказати, що перевозитимуть велосипед, та оформити квитанцію. Ціна місця для велосипеда становить від 4 до 5 грн, залежно від відстані маршруту.

А поділитися?