На Львівщині внаслідок бурі знеструмлені понад 300 населених пунктів

logo
139401_na_lvivwini_vnaslidok_buri_znestrumleni_p.jpeg


У Львівській області 231 населений пункт знеструмлений повністю і 114 – частково внаслідок бурі, що промайнула територією області минулої ночі, повідомив журналістам директор департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА Олександр Харчук.

“Станом на 10:00 в області знеструмлений 231 населений пункт повністю і 114 частково. Над ліквідацією наслідків бурі працюють 112 аварійних бригад “Львівобленерго”, – розповів він.

Найбільше постраждали Сокальський, Жовківський і Пустомитівський райони, де без електрики залишилися до 75 населених пунктів у кожному.

Крім того, шквальний вітер, що сягав 24 м/с, валив дерева і зривав покрівлі з будівель. Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій розчищали від повалених дерев чотири ділянки на міжнародних автомобільних трасах. У Сокальському районі вітер зірвав покрівлі з трьох шкіл, фельдшерсько-акушерського пункту та народного дому. Також вітер зірвав покрівлю з житлового будинку на вулиці Городоцькій у Львові.

За даними прес-служби Львівської міськради, шквальний вітер повалив понад 80 дерев.

За даними О.Харчука, в п’ятницю пориви вітру збережуться, але його швидкість знижуватиметься і до вечора наблизиться до нормальних показників.


Реклама

А поділитися?