На Львівщині внести інвестиційний об’єкт у єдину базу стало простіше, – співпраця ЛОДА та проекту iGov(+фото)

logo
41845_na_lvivwini_vnesti_investicijnij_ob_ekt_u.jpeg


Управління інвестиційної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації, спільно із координаторами порталу iGov, розробили електронну заявку для подачі інвестиційних об’єктів. Зареєстровані таким чином об’єкти автоматично вноситимуться до єдиної бази, яка використовується при обробці запитів інвесторів.

“Відтепер кожен бажаючий може самостійно додати об’єкт, який продає чи здає в оренду, до загальної бази інвестиційних об’єктів області”, – розповів начальник управління інвестиційної політики Роман Матис.

За його словами, це перша послуга в електронному форматі у Львівській ОДА, і найближчим часом перелік таких послуг буде розширюватися.

Слід зазначити, що запуск порталу державних послуг iGov, розробленого волонтерами, громадськими активістами у співпраці із ключовими державними органами влади, відбувся півтора роки тому.

Основною метою проекту стало прагнення перевести усі державні послуги в електронну форму, наблизивши їх до користувачів, позбавивши громадян необхідності стояння в чергах під кабінетами чиновників, а чиновників можливості вчинення корупційних дій.

За цей час порталу своєю діяльністю вдалося охопити майже всі регіони країни та різні сфери діяльності. за допомогою iGov як громадяни, так і юридичні особи можуть, наприклад, отримати субсидію на житлово-комунальні послуги; довідку про відсутність (наявність) судимості; інформацію про право власності; одноразову матеріальну допомогу; зареєструвати авто; оформити паспорт для виїзду за кордон; довідку про доходи; звернутися до голів місцевих органів влади.

Ця система дозволяє забезпечити три важливі компонети: ідентифікацію користувача, надійний захист персональних даних та контроль ходу розгляду державною установою відповідної заявки.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...