На Львівщині з’явиться “Безпечне місто”

logo
141338_na_lvivwini_z_javitsja_bezpechne_misto.jpeg


12.10.2017, 17:51

Безопасный город, видеонаблюдение, БориславУ Бориславі в рамках програми “Безпечне місто” планують встановити широку мережу відео нагляду для допомоги у роботі поліції. Про це повідомляє прес-служба Бориславської міської ради. 

Цього тижня відбулася зустріч міського голови Ігоря Яворського із начальником Бориславського відділення поліції підполковником Олександром Закутним та представником служби охорони ТзОВ “Цербер” Василем Собком.

На зустрічі обговорювались можливості та перспективи реалізації програми “Безпечне місто” у Бориславі, яка передбачає встановлення широкої мережі відеонагляду у місті для допомоги у роботі поліції. Як повідомив представник служби охорони, встановлення камер та їх обслуговування відбуватиметься за рахунок фірми, місто ж оплачуватиме лише фіксовану абонентську плату.

Особливість системи полягає у наявності аналітичної програми для розпізнавання номерних знаків автомобілів та людських облич. Сервери, куди транслюватиметься і де зберігатиметься відео, планують встановити у міській раді, Бориславському відділку поліції та в обласному відділенні поліції. З допомогою системи “Безпечне місто” поліція оперативно отримуватиме інформацію про місце знаходження викрадених чи переслідуваних автомобілів, а також про осіб, яких розшукують.

В Бориславе в рамках программы “Безопасный город” планируют установить широкую сеть видеонаблюдения для помощи в работе полиции. Об этом сообщает пресс-служба Бориславского городского совета. 

На этой неделе состоялась встреча городского головы Игоря Яворского с начальником Бориславского отделения полиции подполковником Александром Закутным и представителем службы охраны ООО “Цербер” Василием Собко.

На встрече обсуждались возможности и перспективы реализации программы “Безопасный город” в Бориславе, которая предусматривает установление широкой сети видеонаблюдения в городе для помощи в работе полиции. Как сообщил представитель службы охраны, установление камер и их обслуживание будет происходить за счет фирмы, город же будет оплачивать лишь фиксированную абонентскую плату.

Особенность системы заключается в наличии аналитической программы для распознавания номерных знаков автомобилей и человеческих лиц. Серверы, куда будет транслироваться и где будет храниться видео, планируют установить в городском совете, Бориславском отделения полиции и в областном отделении полиции. С помощью системы “Безопасный город” полиция оперативно получать информацию о месте нахождения похищенных или преследуемых автомобилей, а также о лицах в розыске.


Реклама

А поділитися?