На Львівщині з заповідника викрали диких качок

logo
141472_na_lvivwini_z_zapovidnika_vikrali_dikih_k.jpeg


13.10.2017, 10:22

Расточье, заповедник, дикие уткиНа Львівщині працівник заповідника “Розточчя” викрав з вольєру диких качок та продав їх. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Подія трапилася 10 лютого 2017 року. Приблизно о 23:00, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, чоловік проник на охоронювану територію Природного заповідника “Розточчя”, що в смт. Івано-Франкове по вул. С. Стрільців, 7 Яворівського району, та за допомогою металевого зубила зламав навісний замок вольєру і викрав три вольєрні дикі качки-крякви загальною вартістю 600 гривень.

В судовому засіданні обвинувачений пояснив, що  працював підсобним працівником у Природному заповіднику “Розточчя”. 10 лютого після роботи випив з друзями спиртного та вирішив викрасти із заповідника дикі качки та продати знайомому, який цікавився такими. Проник на територію вольєру, зламавши навісний замок зубилом, та викрав три качки, які продав знайомому за двісті гривень.

За даними природного заповідника “Розточчя”, качки заповіднику було повернуто, шкоду відшкодовано. Враховуючи це, суд ухвалив визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 3 ст.185 КК України, та призначити йому покарання  у виді  трьох років позбавлення волі. Проте звільнив від відбування покарання, якщо він протягом одного року шести місяців іспитового строку не вчинить нового злочину

На Львовщине работник заповедника “Расточье” похитил из вольера диких уток и продал их. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Происшествие случилось 10 февраля 2017 года. Примерно в 23:00, находясь в состоянии алкогольного опьянения, мужчина проник на охраняемую территорию Природного заповедника “Расточье”, что в пгт. Ивано-Франково по ул. С. Стрельцов, 7 Яворовского района, с помощью металлического зубила сломал навесной замок вольера и похитил три вольерные дикие утки кряквы общей стоимостью 600 гривен.

В судебном заседании обвиняемый пояснил, что работал подсобным работником в естественном заповеднике “Расточье”. 10 февраля после работы выпил с друзьями спиртного и решил похитить из заповедника дикие утки и продать знакомому, который интересовался ними. Проник на территорию вольера, взломав навесной замок зубилом, и похитил три утки, которые продал знакомому за двести гривен.

По данным природного заповедника “Расточье”, утки заповеднику были возвращены, ущерб возмещен. Учитывая это, суд постановил признать обвиняемого виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч. 3 ст.185 УК Украины и назначить ему наказание в виде трех лет лишения свободы. Однако освободил от отбывания наказания, если он в течение одного года шести месяцев испытательного срока не совершит нового преступления.


А поділитися?