На Львівщині за розкрадання вугілля затримали керівника підрозділу шахти

logo
106174_na_lvivwini_za_rozkradannja_vugillja_zatr.jpeg


На Львівщині за розкрадання вугілля затримали керівника підрозділу шахти

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції, викрили злочинну схему, організовану посадовими особами однієї зі шахт Львівщини. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

«На відстані біля 4 км від шахти та поруч з офіційними місцями зберігання продукції знаходиться підпільний майданчик. В подальшому викрадене з підприємства вугілля продавали через підконтрольні фірми товариствам західного регіону», – йдеться в повідомленні.

Вказано, що до злочинної схеми причетні кілька керівників структурних підрозділів шахти та директори комерційних структур. Одного із учасників групи – начальника підрозділу шахти правоохоронці затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Крім того, на підпільному майданчику поліцейські виявили біля 3-х тисяч тонн кам’яного вугілля. Також зупинили вантажівки, на яких намагалися вивезти викрадену продукцію.

До речі, водії надали представникам поліції супровідні документи, за якими цього дня вже вивозилося вугілля у такий самі ж кількості. В середині автомобілів знаходилось  90 тон вугілля, вартістю якого понад 160 тисяч гривень.

Кримінальне провадження відкрито за ч.3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

За дане правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3-х до 5-ти років або позбавлення волі на строк від 3-х до 8-ми років, з позбавленням права  обіймати  певні  посади  чи  займатися  певною діяльністю на строк до 3-х років.


Реклама

А поділитися?