На Львівщині затримали пенсіонера, який перевозив секс-рабинь до Німеччини

logo
132053_na_lvivwini_zatrimali_pensionera_jakij_pe.jpeg


Чоловіка схопили на пункті пропуску “Шегині”.

На Львівщині затримали 69-річного мешканця Стрия під час спроби перевезти через кордон двох молодих жінок з метою подальшої сексуальної експлуатації у Німеччині.

Про це повідомляє Нацполіція.

Було встановлено, що чоловік підшукував молодих жінок у скрутному матеріальному становищі, вербував їх, приваблюючи високими доходами за надання секс-послуг.

Пенсіонер особисто займався виготовленням закордонних біометричних паспортів потерпілим, оплачував їхню вартість. Окрім цього він взяв на себе витрати, пов’язані з переміщенням дівчат закордон.

Читайте також: У Дніпрі під виглядом наукових конференцій влаштовували секс-тури іноземцям

Потерпілими виявились молоді жінки з Дніпропетровської та Харківської областей, віком 22 та 26-ти років. Жінки утримують малолітніх дітей і перебувають у складних життєвих обставинах.

Чоловіка затримали та повідомили про підозру. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу, тривають слідчі дії.

Нагадаємо, у Хмельницькому затримали чоловіків, які намагалися вивезти 21-річну дівчину за кордон для роботи в борделі в Польщі. Згідно із повідомленням, один із фігурантів штучно створив потерпілій борг, який вона не змогла повернути.

Він вимагав у дівчини кошти, а потім за допомогою свого знайомого вирішив вивезти її до Польщі для роботи в місцях розпусти. Усі зароблені дівчиною гроші вони мали забирати собі нібито для “погашення” боргу.


Реклама

А поділитися?