На Львівщині завдяки втручанню прокуратури до місцевого бюджету буде стягнуто 1,4 млн грн

logo


Органи прокуратури Львівської області приділяють значну увагу питанням захисту інтересів держави, в тому числі шляхом вжиття заходів цивільно-правового характеру щодо погашення заборгованостей перед бюджетами місцевих рад.

Так, на розгляді у Городоцькому районному суді перебувала цивільна справа за позовом прокурора Городоцького району, поданого в інтересах Городоцької міської ради до гр..Б. про стягнення заборгованості за договором купівлі-продажу нежитлової будівлі.

Зокрема, Городоцька міська рада звернулась до прокуратури району з проханням вжити заходів реагування з метою погашення заборгованості перед міським бюджетом, а саме стягнення з вказаної особи понад 1,4 млн грн., який він зобов’язувався сплатити за придбану будівлю площею 1459,6 кв.м. у м. Городок.

Відтак, за активної позиції представника прокуратури в суді, рішеннями районного та апеляційного суду Львівської області позов прокурора задоволено, та постановлено стягнути з відповідача на користь міського бюджету вказану суму заборгованості.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...