На Львівщині завершились перші курси перепідготовки офіцерів запасу, котрі навчались на військових кафедрах та не мали досвіду військової служби

logo
129034_na_lvivwini_zavershilis_pershi_kursi_pere.jpeg


bbbebebd15eb7af7eaac0f304a800fe12deae919Упродовж трьох місяців у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ понад триста офіцерів, які навчалися на військових кафедрах та не мали досвіду військової служби, пройшли курси перепідготовки та підвищення кваліфікації. За цей час військовослужбовці відновили набуті під час проходження військової кафедри знання та навички з керування військовими підрозділами.

З цієї нагоди у містечку «Гвардійське» відбулась урочиста церемонія завершення курсів, під час якої офіцерів привітав начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Впродовж трьох місяців підготовки на полігоні, незалежно від фаху, з слухачами курсів проводилися заняття з вогневої, тактичної, медичної, інженерної підготовки, а також організації зв’язку, радіаційного, хімічного та біологічного захисту й морально-психологічного забезпечення. Акцент ставився на підготовку офіцерів з урахуванням досвіду, отриманого ЗС України під час проведення Антитерористичної операції. До слова, серед трьох сотень випускників курсів – 17 жінок.

Більшість випускників перших курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації призваних на військову службу офіцерів запасу поповнять лави Сухопутних військ Збройних Сил України і обіймуть офіцерські посади у небойових підрозділах. До району проведення Антитерористичної операції цих військовослужбовців скеровувати не будуть.

Після завершення урочистостей генерал-лейтенант Павло Ткачук зустрівся із майже сорока випускниками курсів, котрі в подальшому проходитимуть службу у Національній академії сухопутних військ та її структурних підрозділах. Під час цієї зустрічі начальник Академії ознайомив нових офіцерів із завданнями, які стоять перед ними, підказав, над чим потрібно працювати, щоб стати справді фаховим, досвідченим командиром тощо.

Довідка. Загалом, за три роки російської агресії колективом Національної академії сухопутних військ і її структурних підрозділів організовано та проведено понад 80 наборів на майже 40 видів різноманітних курсів підвищення кваліфікації чи перепідготовки військових фахівців. Загальна кількість військовослужбовців, які навчалися на них – близько 6,5 тисяч. Це були курси як підвищення кваліфікації чи перепідготовки військовослужбовців за десятками військових спеціальностей, так і вузько спрямовані курси медичної підготовки, іноземних мов, перепідготовки для сержантів з вищою освітою та отримання ними офіцерського звання, а також підготовки військовослужбовців для участі у складі національних контингентів. Окрім того, у структурних підрозділах Національної академії у 2014 – 2016 роках пройшли підготовку десятки тисяч військовослужбовців, призваних за мобілізацією. Також на базі навчального закладу проходять початкову військово-професійну підготовку та опановують військовий фах тисячі військовослужбовців строкової служби та військової служби за контрактом.

Медіа-група Національної академії СВ

Facebook

Twitter

Google+

Схожi записи:

ЧОТИРИ ЖАХЛИВІ ДОБИ У ВУГЛЕГІРСЬКУ…

Єднання поколінь захисників України

«Це свято усіх без винятку українців…»

Держава дбає про тих – хто її захищає


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...