На Львівщині завершилися IV і V етапи Чемпіонату України з гірських автоперегонів “Бескид”

На території Турківського району Львівщини відбулися IV та V етапи Чемпіонату України 2017 року з гірських автоперегонів «Бескид – 2017».

Перегони було організовано Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Турківської райдержадміністрації, повідомляє sport-oda.lviv.ua.

Головний суддя та директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (Львів).

Обидві змагальні траси – IV етап (Турківський район, Ужоцький перевал) і V етап (Турківський район поблизу с. Бориня) – національного чемпіонату 2017 року пролягали територією Турківського району Львівської області та мали рекордні показники довжини траси, кількості поворотів, перепаду висот та відзначилися найвищою точкою проведення.

У змаганнях за першість України з гірських автоперегонів «Бескид – 2017» стартували 17 кращих екіпажів спортсменів-автомобілістів із Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Херсонської, Київської областей та м. Києва, демонструючи майстерність керування спортивним автомобілем та вміння контролювати себе в екстремальних ситуаціях.

Варто зазначити, що змагання з гірських автоперегонів, зважаючи на неможливість сьогодні залучати гірські траси Криму, мають неабияке значення для автоспортсменів України й загалом для Львівщини.

Результати IV етапу Чемпіонату України з гірських автоперегонів «Бескид – 2017» розподілилися такими чином:

У заліковій групі А 2 перше місце виборов Ревега Олександр (Чернівецька область), друге місце здобув Романчук Роман (м. Київ), третє місце посів Ільїн Георгій (м. Київ).

У заліковій групі А 3 перше місце посів Ракус Іван (м. Львів), друге місце здобув Апостолюк Володимир (м. Київ), третє місце – Жовтоног Валерій (м. Київ).

У заліковій групі А 4 перше місце виборов Петренко Володимир (м. Київ), друге місце посів Лохман Ігор (Київська область), третє місце посів Кріль Любомир (Івано-Франківська область).

В абсолютному заліку перемогу здобув Пертерко Володимир (м. Київ) на автомобілі Mitsubishi Lancer Evo IX, друге місце посів Ракус Іван (м. Львів) на автомобілі Honda CRX, третє – Апостолюк Володимир (м. Київ) на автомобілі ВАЗ 2113.

В командному заліку усі призові місця розподілилися так:

1. «IAMC RALLY TEAM TRUSKAVETS» (м. Трускавець Львівської області) – 32 очок

2. «SBRacing» (м. Київ) – 17 очок

3. «Адреналін 4х4 Херсон» (Херсонська область) – 9 очок

Результати V етапу.

Залікова група А 2:

1. Ревега Олександр (Чернівецька область)