На Львівщині завершилися змагання всеукраїнської “Динаміади-2016” з гирьового спорту та поліатлону

Нещодавно на спортивній базі Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» завершилися чемпіонати ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту та поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада–2016». У змаганнях, організованих за підтримки Союзу гирьового спорту України та Федерації поліатлону України, взяли участь збірні команди Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони України. Серед учасників «Динаміади-2016» – 3 Заслужені майстри спорту України, 5 майстрів спорту України міжнародного класу, 18 майстрів спорту України, 14 кандидатів у майстри спорту України.

В урочистій церемонії відкриття змагань взяли участь: перший заступник голови Центральної ради ФСТ «Динамо» України, радник Міністра внутрішніх справ України Корж В.П., начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Майборода Ю.А., президент Союзу гирьового спорту України Бербеничук В.Ю., президент Федерації поліатлону України Фоменко М.І., керівники правоохоронних органів та інших спеціальних служб Львівської області та інші почесні гості.

За підсумками командної боротьби у змаганнях з гирьового спорту перемогу здобула збірна команда Національної гвардії України, друге місце виборола команда Державної прикордонної служби України, а третє – команда Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У поліатлоні перемогу здобула збірна команда Національної гвардії України, друге місце виборола команда Державної прикордонної служби України, а третє – команда Служби безпеки України.

Переможці та призери чемпіонату в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями відповідних ступенів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Змагання відбулися на високому організаційному та спортивному рівні завдяки зусиллям колективу Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України та злагодженій роботі головної суддівської колегії з видів спорту.

Відтак за результатами 4 видів комплексних змагань «Динаміада – 2016» (легка атлетика (крос), боротьба самбо, гирьовий спорт, поліатлон) лідирують представники Національної гвардії України, друге місце – представники Державної прикордонної служби України, а третє – представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій.