На Львівщині завершився чемпіонат України з велосипедного спорту

На єдиному в Україні критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м Львові цими днями завершився чемпіонату України з велосипедного спорту (трек) з олімпійських номерів програми та гіту (молодь, юніори, юніорки) 2016 року.

Змагання проведено під егідою Міністерства молоді та спорту України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації велосипедного спорту України та Львівської обласної федерації велосипедного спорту. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Михайло Музика (м. Рівне).

Позмагатися до Львова приїхало 150 учасників – представники 18 команд з усієї України, в тому числі й члени національної збірної команди України.

В найпрестижнішому виді програми – омніум серед кращих відзначилися:

серед юніорів – перше місце Кривич Олександр (Львівська обл.), друге місце Щербань Владислав (Тернопільська обл.), Посіко Олег (Львівська обл.);
серед юніорок – перше місце Прийма Софія (Львівська обл.), друге місце Галик Діана (Львівська обл.), Бірюкова Юлія (Львівська обл.);
серед чоловіків віком до 23 років – перше місце Підківка Віталій (Львівська обл.), друге місце Поляков Юрій (Львівська обл.), третє місце Селіверстов Роман (Львівська обл.);
серед жінок віком до 23 років – перше місце Клімченко Тетяна (Львівська обл.), друге місце Года Анастасія (Тернопільська обл.), третє місце Клячіна Оксана (Київська обл.)

Серед кращих в інших видах змагань чемпіонату були:

командна гонка переслідування 4 км (чоловіки віком до 23 років) – перше місце вибороли: Гладиш Роман (Львівська обл.), Гринів Віталій (Тернопільська обл.), Кремінський Владислав (Вінницька обл.), Шевчук Тарас (Тернопільська обл.);
командна гонка переслідування 4 км (жінки віком до 23 років) – перше місце Клячіна Оксана (Київська обл.), Года Анастасія (Тернопільська обл.), Клімченко Тетяна (Львівська обл.), Демидова Олена (Кіровоградська обл.), Бондар Вікторія (Миколаївська обл.);
командна гонка переслідування 4 км (юніори) – перше місце Кривич Олександр (Львівська обл.), Романенков Валерій (Львівська обл.), Барановський Роман (Київська обл.), Посіко Олег (Львівська обл.), Щербань Владислав (Тернопільська обл.);
командна гонка переслідування 3 км (юніорки) – перше місце Прийма Софія, Галик Діана, Бубняк Христина, Бірюкова Юлія, Солтис Богдана (Львівська обл.)
спринт (чоловіки віком до 23 років) – перше місце посів Суглобов Богдан (Миколаївська обл.);
спринт (жінки віком до 23 років) – перше місце посіла Залізна Валерія (Харківська обл.);
спринт (юніори) – перше місце посів Чабанець Тадей (Львівська обл.);
спринт (юніорки) – перше місце посіла Мартинюк Дарина (Волинська обл.)
кейрін (чоловіки віком до 23 років) – перше місце посів Мощенський Олександр (Харківська обл.)
кейрін (жінки віком до 23 років) – перше місце посіла Бондар Вікторія (Миколаївська обл.)
кейрін (юніори) – перше місце посів Чебанець Тадей (Львівська обл.)
кейрін (юніорки) – перше місце посіла Солтис Богдана (Львівська обл.)
гіт 1000 метрів (чоловіки віком до 23 років) – перше місце посів Суглобов Богдан (Миколаївська обл.);
гіт 500 метрів (жінки віком до 23 років) – перше місце посіла Залізна Валерія (Харківська обл.);
гіт 1000 метрів (юніори) – перше місце посів Чебанець Тадей (Львівська обл.)
гіт 500 метрів (юніорки) – перше місце посіла Мартинюк Дарина (Волинська обл.)

За підсумками проведеного чемпіонату відразу дев’ятеро кращих велосипедистів Львівщини відібралися на Чемпіонат Європи (молодь віком до 23 років, юніори, юніорки), котрий відбудеться в м. Монтекярі (Італія) упродовж 12 -17 липня 2016 року, зокрема: Роман Гладиш, Чабанець Тадей-Іван, Кривич Олександр, Посіко Олег, Прийма Софія, Романенков Валерій, Бірюкова Юлія, Галик Діана, Клімченко Тетяна.

Бажаємо успіхів талановитим велосипедистам Львівщини!