На Львівщині зграя собак тероризує ціле село

logo
125919_na_lvivwini_zgraja_sobak_terorizue_cile_s.jpeg


Мешканці села запевняють, що пси за кілька місяців з’їли до півсотні домашньої птиці.

На Львівщині виник скандал через псів, які тероризують власників птиці, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Через собак-курожерів люди у селі Корналовичі ледь не побилися. Кажуть, що шестеро псів, які живуть на одному з подвір’їв, знищили до півсотні домашньої птиці – курей, качок та індиків. Місцевий мешканець Омелян Янушевич каже – тепер змушений пильнувати птицю, коли та пасеться.

ВідеоУ селі на Львівщині розгорівся скандал через зграю псів, які їдять домашню птицю місцевих

Чоловік розповідає – конвоювати качок почав тому, що за це літо пси пані Оксани з’їли з десяток його курей. Один з нападів бачив сам і навіть власниці собак встиг його показати. Але 74-річна бабуся запевняє – усе це наклеп і її собаки у пташиних смертях не винні.

Читайте також: У Миколаєві хочуть знищити п’ять тисяч собак

“Мені собаки дорогі, дорогоцінні. Вони стережуть мою хату. Їхніх курей вони не їдять. Собаки по селу не ходять. По чужих дворах не ходять. Вони сидять біля свого двору, пильнують мене”, – каже Оксана Пецкович.

Жінка запевняє – годує псів тим, що і сама їсть. Сьогодні наприклад, налилп їм до мисок молока, бо тримає корову. Більше їм нині нічого не дістанеться – холодильник порожній. Через те, що пенсії бабусі на всіх не вистачає, собаки вимушено стали вегетаріанцями. “М’ясо я їм не купляю, бо й сама не їм”, – каже вона.

Читайте також: У Києві невідомі стріляли в чоловіків, що вигулювали в парку собаку

Однак у селі впевнені – пси самостійно доповнюють свій раціон їхнею птицею. І тому не раз просили жінку прив’язувати собак. Але оскільки Оксана Пецкович до їхніх слів не дослухалася, люди звернулися до правоохоронців

“У липні ми притягнули її до адмінвідповідальності по статті “Правила утримання собак та котів”. Далі жителі звернулися з письмовою заявою в прокуратуру, яка цю заяву перенеправила в поліцію, і вже поліція звернулася до суду”, – розповів староста села Корналовичі Петро Струс.

Читайте також: У Києві чоловіка посадили до в’язниці за нацьковування собаки на людину

Суд постановив собак вилучити. От-от їх мають забрати до притулку, однак бабуся запевняє – собак не віддасть, адже вони найдорожче, що в неї лишилося.

Кореспондент ТСН Марічка Кужик


Реклама

А поділитися?