На Львівщині жінка побила чоловіка, який допомагав сусідці

logo
132201_na_lvivwini_zhinka_pobila_cholovika_jakij.jpeg


Новини, 15.09.2017

15.09.2017, 15:25

Жовковский районНа Жовківщині жінка побила співмешканця, який допомагав сусідці по господарству. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Жовківське відділення поліції надійшла заява від 44-річного жителя одного із сіл району. Він повідомив, що під час сварки співмешканка побила його дерев’яною палицею. Як встановили поліцейські, конфлікт між потерпілим та 40-річною жінкою виник на подвір’ї їх 44-річної сусідки, якій чоловік допомагав поратись по господарству. Словесна перепалка завершилася тим, що співмешканка вдарила заявника палицею по голові. У чоловіка, доставленого до лікарні, медики діагностували відкриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

На Жовкивщине женщина избила сожителя, который помогал соседке по хозяйству. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Жовковское отделения полиции поступило заявление от 44-летнего жителя одного из сел района. Он сообщил, что во время ссоры сожительница избила его деревянной палкой. Как установили полицейские, конфликт между потерпевшим и 40-летней женщиной возник во дворе их 44-летней соседки, которой муж помогал по хозяйству. Словесная перепалка завершилась тем, что сожительница ударила заявителя палкой по голове. У мужчины, доставленного в больницу, медики диагностировали открытую черепно-мозговую травму и сотрясение головного мозга.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.121 Уголовного кодекса Украины (умышленное тяжкое телесное повреждение). Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от пяти до восьми лет.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?