На Львівщині змагалися вальники лісу

logo
na_lvivwini_zmagalisja_valniki_lisu.jpg


Як повідомляє РАДЕХІВ СЬОГОДНІ, 8 липня, у Нивицькому лісництві  ДП “Радехівське лісомисливське господарство” (Радехівський район, с. Нивиці) відбулися обласні змагання вальників лісу в межах відбору на всеукраїнський турнір.

У відкритті спортивного заходу взяв участь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, який, привітавши спортсменів, наголосив на значній ролі вальників лісу в лісогосподарській діяльності підприємств і побажав продемонструвати їм свої професійні здібності під час турніру.

Особливістю цьогорічних змагань є участь національної збірної України звалювальників лісу, яка захищатиме честь держави на Світовому чемпіонаті вальників лісу, який відбудеться 8 – 11 вересня в місті Вісла (Польща). Це 32-ий Світовий чемпіонат вальників лісу, який проводиться Міжнародною асоціацією вальників лісу (IALC). Було вирішено, що саме Львівщина стане головним плацдармом для підготовки українських спортсменів до Світового чемпіонату.

Зауважимо, що змагання відбувалися у п’яти етапах: звалювання, обрізання сучків, розборка пили, точний та комбінований різ.

ЧИТАЙТЕ В НАС ПРО: Львівські новини Новини міста Лева РАДЕХІВ СЬОГОДНІ Радехівські новини

А поділитися?