На Львовщине гвардейцы помогли школьникам организовать очередной этап игры “Джура” (фото)

logo
103550_na_lvovwine_gvardejcy_pomogli_shkolnikam_.jpeg


«Минулого року на базі нашої частини проходила підготовка команд до цих змагань, – розповідає командир 2 Галицької бригади полковник Петро Шуляк. – Ми надавали дітям полігон для підготовки, проводили заняття з тактичної медицини та орієнтуванні на місцевості. Цього року Львівська обласна рада також звернулась до нас за підтримкою, яку ми з радістю надали. Військово-патріотичні ігри допомагають згуртувати молодь, дають змогу відчути себе справжніми військовими та зрозуміти важливість нашої професії».

Цього року змагання урочисто відкрив військовий оркестр 2 Галицької бригади. Під військові марші команди пройшли плацом та приступили до змагань. Напутнє слово промовив до учасників гри і начальник відділення по роботі з особовим складом 2 Галицької бригади підполковник Ростислав Вовк: «Ви – наше майбутнє. Все, що ми робимо, ми робимо заради вашого світлого майбутнього. Національна гвардія розуміє важливість патріотичного виховання, і ви маєте знати, що нацгвардійці завжди готові вам допомогти».

Багато хто з присутніх зміг дізнатись про військову службу у лавах Національної гвардії від військовослужбовців, які проводили там агітаційну роботу. Молодь, яка наступного року закінчує школи, цікавилась вступом до вищих навчальних закладів Національної гвардії та про перспективи після їх закінчення.

А поділитися?Вам має сподобатись...