На місці скандального будівництва «Політехніки» з’явилася техніка. Фото

logo
140244_na_misci_skandalnogo_budivnictva_politehn.jpeg


Мешканці обурені проведенням робіт на Відкритій,1. В «Політехніці» кажуть, що це тільки підготовчі роботи.Фото надані Анною Нусьо

Фото надані Анною Нусьо

За словами співкоординаторки ініціативної групи мешканців будинку на Остроградських, 20 Анни Нусьо, техніка на місці колишнього спортмайданчика з’явилася у неділю, 8 жовтня зранку.

«Обіцяної “Політехнікою” робочої групи з мешканцями так ніхто і не створив. На нас і нашу безпеку просто наплювали», – обурилася Анна.

Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv проректор «Львівської політехніки» Володимир Крайовський, дозволу на будівництво гуртожитку ще немає. Але університет отримав дозвіл Архітектурно-будівельної інспекції на підготовчі роботи та дозвіл Франківської районної адміністрації на облаштування тимчасової огорожі та під’їзду для техніки. 

«Мешканцям я передав новий розрахунок інсоляції за новою методикою, але вони знову невдоволені, оскільки розрахунок робила “Політехніка”. Будемо робити цифровою програмою, як вони вимагають», – повідомив Володимир Крайовський. 

Як уточнила Анна Нусьо, слідчий відділ Франківського відділу поліції Львова відкрив провадження щодо внесення недостовірних відомостей у технічну документацію. В одному із технічних висновків, який мав підписати керівник, стоїть підпис іншої особи. Як пояснювали представники компанії, підпис поставила особа, що виконувала обов’язки керівника на час його відпустки.

Як повідомляло Tvoemisto.tv, університет «Львівська політехніка» за кошти державного бюджету планує звести 9-поверховий гуртожиток на приблизно 400 осіб. Мешканці сусіднього будинку вважають, що будівництво призведе до руйнування їхнього житла, оскільки ділянка під будівництво є зсувонебезпечною. Експерти, що робили висновки для «Політехніки» запевняють, що технологія будівництва унеможливить такий ризик. Але мешканці наполягають, аби гуртожиток будували на іншій ділянці.

Зоя Красовська

Фото Анни Нусьо


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...