На місяць галицькі і луганські педагоги помінялися робочими місцями

logo
39887_na_misjac_galicki_i_luganski_pedagogi_pom.jpeg


Добігає кінця місяць, коли педагоги із Львівщини та Тернопілля помінялися місцями роботи зі своїми колегами з Луганщини у межах проекту «Змінюємо країну разом». На сході країни галичани працюють з учнями, а також   стали гостями чи учасниками багатьох цікавих заходів, деякі  були для них дещо несподіваними.

Наприклад, у селі Кудряшівка Кремінського району педагогів із Тернопільщини, за їхніми словами, вразила урочиста посвята школярів у кулішата та козачата. Тут є унікальна сільська школа, де вже 25 років діє самодіяльна дитяча організація «Козачата» і паланка імені Богдана Хмельницького. Кожен клас має ім’я гетьмана або українського героя. Тож на святі лунали українські пісні, приказки, вірші та історії про українське минуле та сьогодення. А діти так щиро розповідали про це, що у дорослих мимоволі  з’являлися сльози   на очах.

Народний майстер з Тернопільщини Ігор Боднар провів майстер-клас із писанкарства в ЛНУ імені Тараса Шевченка.Фото надане прес-службою ЛНУ імені Тараса Шевченка

У Старобільську педагоги із Львівщини та Тернопільщини завітали до евакуйованого Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та разом із представниками дванадцяти міст країни взяли участь у всеукраїнській науковій конференції «Українська література для і про дітей: історичні здобутки й тенденції розвитку». Розповідаючи про свої враження від побаченого, Л. Мельничук, І. Боднар та О. Павлишин підкреслили:

«Ми вражені вашою відданістю Батьківщині, рідній Україні, говоримо наше галицьке «гратулюю» і вітаємо з освітніми перемогами та надбаннями. Бажаємо вам добра, успіхів та найголовніше — миру».

Навзаєм за гостинність народний майстер методист Будинку юнацтва і дитячої творчості міста Заліщики Тернопільщини Ігор Боднар провів майстер-клас з писанкарства в навчально-науковому інституті педагогіки і психології ЛНУ імені Тараса Шевченка. Студенти ознайомилися з особливостями найдавнішого виду розпису та змогли практично закріпити здобуті знання, розписавши власноруч писанки. 


Реклама

А поділитися?