На Мостищині резервістів призвали на навчальні збори

logo
125776_na_mostiwini_rezervistiv_prizvali_na_navc.jpeg


З метою забезпечення укомплектування команд військовозобов’язаних та резервістів для належної організації та проведення навчальних зборів, головою  райдержадміністрації прийнято розпорядження від 03.08.2017 № 772 «Про підготовку до проведення навчальних зборів військовозобов’язаних району».

Про це повідомляє сайт МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Згідно з  розпорядженням в райдержадміністрації було організовано ряд нарад із головами та секретарями (особами відповідальними за військовий облік) місцевих рад Мостиського району за участю представників районного комісаріату, районної ради, керівників установ та організацій району. Під час нарад присутнім детально розповіли про основні організаційні моменти, що  стосуються навчальних зборів резервістів. Наголошено, що відбір та комплектування команд забезпечується також за рахунок працюючих військовозобов’язаних в установах, організаціях та підприємствах району.

Так, 28 серпня 2017 року відбулось відправлення першої команди резервістів. З основними організаційними моментами присутніх ознайомив військовий комісар Мостиського районного військового комісаріату Андрій Дворник. «Служби в резерві боятися не треба. Ті, хто проходять службу в резерві, за ними зберігається повний соціальний пакет. Вони отримують заробітну плату 3,5 тисячі гривень і всі пільги, які мають військовослужбовці», ― зазначив військовий комісар. Він поінформував, що у серпні-вересні будуть відібрані та відправлені на навчальні збори резервісти оперативного резерву першої та другої черги. А особливістю цих зборів є те, що вперше до них будуть залучатися військовозобов’язані, що не мають бойового досвіду. Команда військовозобов’язаних району відбула на обласний збірний пункт Львівського обласного військового комісаріату для подальшої відправки на навчальні збори у військові частини.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ: 

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми


Реклама

А поділитися?