На Мостищині розпочали підготовку до весняно-польових робіт

logo
64350_na_mostiwini_rozpochali_pidgotovku_do_ves.jpeg


15 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Буняка відбулась робоча нарада з питань підготовки до проведення весняно – польових робіт в районі.

Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації, передає МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Мостиської РДА.

В ході наради було розглянуто актуальні питання, що стоять перед початком нового аграрного року. Мова також йшла про забезпечення проведення весняно – польових робіт матеріально-технічними засобами, зокрема, пальним та мастилами, завершення ремонту посівної техніки, дотримання відповідних агротехнічних вимог.

«З метою забезпечення організаційно-технологічних заходів проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації розроблено «Робочий план проведення весняно-польових робіт в сільгосппідприємствах району на 2017 рік» та намічено ряд організаційних заходів, направлених на його виконання», – зазначив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації І. Березюк. З його слів, аграрії  району  здійснюють  підготовку  до  проведення  комплексу  весняно-польових  робіт. Вживаються  заходи  щодо  накопичення  паливно-мастильних  матеріалів, мінеральних  добрив та насіння  та  фінансових  ресурсів  на  посівну. Проводиться  підготовка  техніки,  яка  буде  приймати  участь  у  весняно-польових роботах.

Учасники наради обмінялися думками з приводу належної організації весняно-польових робіт.

За підсумками наради очільник району доручив управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації вжити дієвих заходів з забезпечення виконання всіх планових показників проведення комплексу весняно-польових робіт з урахуванням плану проведення весняно-польових робіт в сільгосппідприємствах району на 2017 рік. Організувати оперативний контроль та надання методичної і технологічної допомоги господарствам району у забезпеченні дотримання агротехнічних вимог під час проведення технологічних операцій весняно-польових робіт.

А поділитися?