На Новояворівському полігоні ТПВ має бути тільки сміття з району

logo
na_novojavorivskomu_poligoni_tpv_mae_buti_tilki_smittja_z_rajonu.jpg


вівторок, 12 липня, 2016, 9:06
Львів

На Новояворівському полігоні ТПВ має бути тільки сміття з району

Вирішення питання про укладання договору з КП «Новояворівськжитло» на складування та захоронення ТПВ, зібраних у населених пунктах Яворівщини (Львівська область) детально обговорено під час робочої наради в Яворівській РДА.

Окрім цього, мова йшла щодо контролю за розміщенням та захороненням ТПВ на території Новояворівського сміттєзвалища, утворених, винятково, в межах населених пунктів Яворівського району. Про це повідомив сьогодні, 12 липня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Яворівської  РДА.

На розмову стосовно вирішення питань, пов’язаних зі складуванням та захороненням твердих побутових відходів на території Новояворівського сміттєзвалища, голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян запросив керівника відділу ЖКГ та інфраструктури РДА Ігоря Рака, керівника КП «Новояворівськжитло» Галину Сичак, представників Бірківської, Залузької, Вороцівської, Домажирської сільських та Новояворівської міської ради, ФОП «Чікель», Яворівської КЕЧ, ТОВ «Санком-Львів», начальника відділу екологічної експертизи, нормування атмосферного повітря та поводження з відходами Львівської облдержадміністрації Н. Сороку.

Мова йшла про те, що сьогодні в Україні проблема смітників – одна з найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

А поділитися?Вам має сподобатись...