На ПАТ «Львівська вугільна компанія» назріває протест

logo
36594_na_pat_lvivska_vugilna_kompanija_nazrivae.jpeg


PAT

Якщо працівникам ПАТ «Львівської вугільної компанії», з яких переважаюча більшість жінки, до 9 листопада не виплатять заробітну плату то вони розпочнуть страйк, пише КВПУ.

Знову трудовий колектив та первинна профспілкова організація Незалежної профспілки гірників України ПАТ «Львівська вугільна компанія» закликають терміново виплатити заборговані зарплати й попереджують, що зупинять відвантажувати концентрат. Відповідне звернення незалежна профспілка надіслала до тимчасово виконуючого обов’язків голови правління-генерального директора, розпорядника майна ПАТ “ЛВК” арбітражного керуючого В. О. Постоленка, міністра енергетики та вугільної промисловості України І. С. Насалика, директора ДП «Держвуглепостач» А.В. Плюнгіна, голови Львівської обласної держадміністрації О. М. Синютки, голови Незалежної профспілки гірників України М. Я. Волинця, очільника РО НПГУ м. Червонограда В. В. Оніжука та генерального директора ДП «Львіввугілля» А. П. Дяченка.

Зокрема трудовий колектив ПАТ «Львівська вугільна компанія» повідомляє про заборгованість ДП «Львіввугілля» перед їхнім підприємством за послуги зі збагачення вугілля. Також працівникам збагачувальної фабрики не платять зарплату за червень-вересень 2016 року. Підприємство у змозі виплачувати лише місячний фонд заробітної плати й на погашення усієї заборгованості бракує коштів. ПАТ «Львівська вугільна компанія» не вистачає об’ємів вугілля для повного завантаження фабрики роботою.

«У нас є зароблені кошти, але ДП «Львіввугілля» заборгувало фабриці 6 млн 755тис. грн. Нам потрібні гроші для підготовки фабрики до роботи у зимовий період, щоб закупити спецодяг і спецвзуття для працівників. Наближаються морози й таке ставлення до працівників фабрики не допустиме та злочинне. Як виживати людям?», – зазначають у незалежній профспілці.

На засіданні Ради голів ППО НПГУ ПАТ «Львівська вугільна компанія» 26 жовтня ухвалили наступні вимоги:1. Зобов’язати адміністрацію підприємства переглянути договір щодо розрахунків за надані послуги. Оплату проводити упродовж 5-и днів після активування.2. Заборонити адміністрації підписувати збиткові договори за надані послуги зі збагачення вугілля. Договір має бути підписаний по фактичних витратах.3. Звернутися з листом до керівництва ДП «Львіввугілля», міністра енергетики та вугільної промисловості І.С. Насалика, директора ДП «Держвуглепостач» А.В. Плюнгіна з вимогою до 8 листопада цього року погасити заборгованість з заробітної плати працівникам фабрики, яка становить 6 млн.755тис. грн. Якщо вимоги не будуть виконані, то з 9 листопада буде припинено відвантаження концентрату.


Реклама

А поділитися?