На перехресті вулиць Липинського-Бетховена у Львові встановлять світлофор

logo
58025_na_perehresti_vulic_lipinskogo_bethovena_.jpeg


Пішоходи й велосипедисти давно потребують встановлення світлофора на ділянці вулиць Липинського-Бетховена, оскільки перейти чи переїхати дорогу може бути небезпечно.
Фото: googlemaps

Фото: googlemaps

«Встановлення світлофорної секції буде добрим рішенням як для велосипедистів, що прямують велосипедною доріжкою по вулиці Липинського, так і для пішоходів, яким треба перейти вулицю Бетховена, щоб дістатися зупинки громадського транспорту», – пояснив Костянтин Баранюк, спеціаліст управління транспорту та зв’язку ЛМР, на засіданні Комісії з безпеки дорожнього руху, що відбулася 25-го січня.

Перехрестя, на якому встановлять світлофорну секцію

Спеціалісти «Інституту просторового розвитку» зауважили, що світлофор нормально проглядатиметься для велосипедистів і зробить цю ділянку безпечнішою для пішоходів. Також, за словами фахівців, на цій ділянці варто встановити велопереїзд через вулицю Липинського.

Ділянка вулиці Липинського, де хочуть встановити велопереїзд

Комісія схвалила ідею й затвердила встановлення світлофора й облаштування велопереїзду. Втілити проект сподіваються за сприяння інвестора, який найближчим часом будуватиме неподалік торговий і спортивний центр.

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?