На площі Митній у Львові встановлять павільйон на зупинці громадського транспорту

logo
35914_na_plowi_mitnij_u_lvovi_vstanovljat_pavil.jpeg


На зупинці громадського транспорту на пл. Митній у Львові встановлять павільйон. Відповідне рішення у вівторок, 1 листопада, ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.

Своїм рішенням виконком надав рекламній агенції «БігБорд» дозвіл на встановлення павільйону та розміщення на ньому реклами розміром 1,2 на 1,8 м. 

Павільйон встановлять на зупинці громадського транспорту, який їде із центру на вул. Личаківську.

Додамо, що наразі завершується реконструкція площі Митної. Тут замінили інженерні мережі та мощення і встановили «сухий» фонтан.

Нагадаємо, ДП «БігБорд» власним коштом встановлює скляні павільйони на зупинках громадського транспорту переважно в центральній частині Львова. Натомість рекламна агенція отримує від мерії дозвіл на безкоштовне розміщення реклами на сіті-лайтах, вмонтованих у бокову стінку цих павільйонів.

У серпні виконком ЛМР затвердив три види дизайну павільйонів. Усі вони схожі між собою і мають лише незначні відмінності в конструкції лавочок та наявності або відсутності сіті-лайтів. У вересні на площі Галицькій в центрі Львова демонтували першу еко-зупинку через те, що вона не була схожа на затверджений дизайн павільйонів.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...