На площі Ринок збирають підписи на підтримку протестуючих учасників АТО

logo
24970_na_plowi_rinok_zbirajut_pidpisi_na_pidtri.jpeg


На площі Ринок продовжують протестувати учасники АТО. Вони кілька днів тому перед входом до Львівської міської ради розгорнули наметове містечко. Військові вимагають від чиновників земельних ділянок для будівництва. На підтримку протестувальників організували збір підписів.

Про це з місця події повідомляє кореспондент 032.ua.

Під львівською мерією – кілька палаток та близько 20 учасників. До них активно підходять люди та цікавляться, чому вони протестують. Ті пояснюють, що не можуть ніяк отримати обіцяні земельні ділянки для будівництва.

“У Львові понад два роки жоден учасник бойових дій не отримав ані клаптика землі, гарантованого законом. Нам набридло лише чути обіцянки”, – обурюються військові.

На площі Ринок, де, власне, розгорнули наметове містечко, влаштували збір підписів на підтримку учасників АТО. Перехожі активно приєднуються до ініціативи, бажаючи протестувальникам добитися бажаного.

“Свій підпис залишили вже понад 800 мешканців Львова. Якщо місто не відреагує на нас, то ми їх передамо у Київ. Садового ми не бачимо. Він, певно, заходить у міську раду через чорний вхід”, – додали протестувальники.

Нагадаємо, 15 вересня учасники АТО оголосили про безтермінову акцію протесту.

unnamed

unnamed (1)unnamed (2)unnamed (3)unnamed (4)unnamed (5)

Джерело фото: 032.ua.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...