На початку 2017 року у Львові оголосять конкурс на автобусні перевезення

logo
35690_na_pochatku_2017_roku_u_lvovi_ogolosjat_k.png


Конкурс на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах оголосять у січні 2017 року. Про це під час засідання депутатської інженерної комісії заявив начальник управління транспорту і зв’язку ЛМР Віктор Щир.

За словами Щира, у міськраді провели низку консультацій і вирішили оголошувати конкурс у січні 2017, оскільки з 1 січня управління транспорту і зв’язку ЛМР стан юридичною особою. Відтак, замовником перевезень буде правління транспорту, а не департамент ЖКГ, як це було раніше.

Планується, що до конкурсного комітету увійдуть 16 осіб – вісім чиновників і депутатів ЛМР та стільки ж громадських активістів.

Віктор Щир також повідомив, що на конкурс виставлять 46 маршрутів, які розділять на чотири великі пакети. Таким чином перемогти в конкурсі зможуть лише чотири перевізники.

Додамо, що зараз міські маршрути обслуговують комунальне АТП-1 та приватні АТП-14630, «Міра і К», «Фіакр-Львів» та «Успіх-БМ». Більшість договорів з перевізниками закінчуються 31 грудня 2016 року. Відтак, згідно із законодавством, конкурс мали би оголосити за два місяці до завершення терміну дії договорів, тобто у жовтні 2016 року. На кілька маршрутів, які обслуговує «Успіх БМ», конкурс не оголошуватимуть, оскільки термін дії договору з перевізником сплине пізніше.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...