На Прикарпатті зафіксували вісім випадків несанкціонованого завезення львівського сміття

logo
107731_na_prikarpatti_zafiksuvali_visim_vipadkiv.jpeg


Упродовж тижня на теренах Івано-Франківської області зафіксовано вісім випадків несанкціонованого завезення твердих побутових відходів Із Львівської області. Про ситуацію, що склалася, розповів голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук в коментарі представникам засобів масової інформації.

На Прикарпатті зафіксували вісім випадків несанкціонованого завезення львівського сміття

Посадовець нагадав, що уже створена робоча група ОДА, яка вивчає досвід інших областей та напрацьовує різні варіанти дій, щоб унеможливити такі факти у майбутньому.

«Загалом до робочої групи увійшли всі структури, які працюють в області і можуть бути корисними у вирішенні цієї проблеми. Зокрема, поліцією області були виставлені пости на пунктах в’їзду в область, котрі перевіряють транспорт. Проте, зазвичай великогабаритні транспортні засоби мають усю потрібну документацію для перевезення сміття транзитом через нашу область, і цей факт нівелює законні підстави для затримання такого транспорту. Як наслідок, ми вимушені відслідковувати маршрути їх пересування аж до виїзду за межі Івано-Франківщини», – зазначив очільник області.

Також Олег Гончарук повідомив, що завдяки досягнутим домовленостям із міською владою, сміття на території Івано-Франківська буде прибрано і перевезено на місцевий полігон.

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук вважає львівське сміття на Прикарпатті провокацією певної політичної сили.

Як повідомлялося, у селі Микитинці Івано-Франківської міськради скинули близько 120 тонн львівського сміття.

Читайте також:

– Подружжя лікарів з Івано-Франківська подарувало Папі Франциску вишиваний рушник (Фото)

– Улов для кота потягнув на понад 2,5 тис. грн. (Фото)

– “Солодким” грабіжником банків виявився уродженець Прикарпаття (Фото, відео)

Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

загрузка…

Loading…

А поділитися?