На реалізацію громадських проектів кожен район Львова отримає близько 1,5 млн грн

logo
40087_na_realizaciju_gromadskih_proektiv_kozhen.jpeg


60% грошей громадського бюджету скерують на реалізацію малих проектів і 40% – великих.

Попередньо заплановано, що громадський бюджет Львова на 2017 рік становитиме близько 16 млн грн. Як розповів Tvoemisto.tv в.о. начальника управління Секретаріат ради Юрій Лукашевський, 40% цих грошей скерують на реалізацію великих проектів і решту – 60% – на малі проекти.

Відтак, на втілення трьох великих проектів, які набрали найбільше голосів львів’ян, припадає орієнтовно 6, 5 млн грн, а на малі проекти виділять  9,5 млн грн, а це – близько 1,5 млн грн на кожен район Львова.

«Згідно попереднього аналізу виглядає так, що за гроші громадського бюджету буде реалізовано 8-9 малих проектів у кожному районі. Точна кількість залежатиме від сукупної вартості усіх проектів у конкретному районі», – каже Юрій Лукашевський.

Також в.о. начальника управління Секретаріат ради додав, що  те, які саме проекти отримають фінансування, залежатиме винятково від результатів голосування львів’ян. Якщо два проекти отримали однакову кількість голосів, перевагу надаватимуть тому, що має менший бюджет.

У понеділок, 21 листопада, результати голосування розглянуть на засіданні робочої комісії, після чого попередній перелік рекомендованих проектів передадуть на розгляд депутатів ЛМР. 

Нагадаємо, львів’яни мали змогу проголосувати за один великий і один малий проект.

Розмовляла Наталія Середюк


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...