На Решетилівському сміттєзвалищі, де розвантажили фури зі Львова, встановили цілодобове чергування

logo
30061_na_reshetilivskomu_smittezvaliwi_de_rozva.jpeg


ПОЛТАВА. 10 жовтня. УНН-Центр. На Решетилівському звалищі, де розвантажили шість фур із львівським сміттям, встановили цілодобове чергування. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця.

“Тепер наша людина там постійно спостерігає за ситуацією. Ми вже порахували: там десь шість фур сміття вночі потайки розвантажили. Думаю, зіграв роль географічний фактор. Наше сміттєзвалище розташоване поряд із трасою Р-52 Дніпро − Царичанка − Кобеляки − Решетилівка, і відповідна табличка про сміттєзвалище є біля траси. Водії, мабуть, вирішили зекономити таким чином, не доїхали до Дніпра”, − зазначив Р.Перепелиця.

За його словами, сьогодні влада підготувала офіційне звернення, щоб правоохоронці вжили заходів, адже за несанкціонований викид сміття передбачена адміністративна відповідальність.

“Львівське сміття ми, звісно, утилізуємо, але це ж все кошти громади. Не хотілося доводити цю ситуацію до такого абсурду, що я знайду вантажівки і відвезу сміття у зворотному напрямку, до Львова”, − сказав Р.Перепелиця.

Нагадаємо, фури з львівським сміттям розвантажили на Полтавщині.

А поділитися?Вам має сподобатись...